سلام اگر سوالی راجع به قیمت و نحوه تهیه ی محصولات دارید، با ما در تماس باشید.

تجهیزات پخت و پز رستوران | معرفی و آشنایی با پرکاربرد ترین تجهیزات

نگین طبخ خاورمیانهنگین طبخ خاورمیانه
تجهیزات-پخت-و-پز-رستوران

آشنایی با ضروری ترین و پرکاربرد ترین تجهیزات پخت و پز رستوران

شما نیز به دنبال راهنمای خرید بهترین انواع تجهیزات پخت و پز رستوران هستید؟ می دانید که برای خرید باکیفیت ترین انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی یاد شده، بایستی از کجا اقدام کرد؟ از شما دعوت می کنیم که مطالب درج شده در وب سایت نگین طبخ را، تا انتها همراهی نموده و اطلاعات ارزشمندی را در خصوص اصلی ترین تجهیزات و ابزارهای پخت و پز رستوران به دست آورید.

افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار جدیدی هستند، میتوانند با توجه به قدرت مالی و علاقه ای دارند، یک رستوران شیک افتتاح نمایند. امروز بسیاری از رستوران با عقد قراردادهای طولانی مدت با بسیاری از شرکت و کارگاه ها، توانسته اند به سودآوری بالایی دست پیدا کنند. شما هم می توانید با توجه به پتانسیل منطقه ی زندگی خود، مکانی را اجاره نموده و تهیه یک سری از تجهیزات و وسایل، رستوران مدنظرتان را افتتاح کنید. جهت راه اندازی یک رستوران خوب و شیک، نیازمند تهیه و خرید تجهیزات پخت غذا در رستوران هستید تا بتوانید لذیذترین و متنوع ترین غذاهای ایرانی و خارجی را، طبخ نموده و به مشتریان خود عرضه کنید. امروزه تنوع بسیار بالایی از تجهیزات و ابزارهای پخت و پز رستورانی در بازار موجود می باشد. شما نیز می توانید با توجه به نوع رستوران خود و نظر سرآشپزان، مناسب ترین انواع تجهیزات پخت و پز رستوران، تهیه و خریداری کنید. محبوب ترین و پرکاربردترین انواع تجهیزات و ابزارهای پخت و پز رستورانی، عبارتند از:

 • دیگ پخت خورشت و برنج
 • میز کار استیل
 • چرخ گوشت صنعتی
 • اجاق گریل صنعتی
 • مخلوط کن صنعتی
 • سرخ کن صنعتی
 • میز کباب کشی
 • اجاق گاز صنعتی
 • دم کن برنج صنعتی
 • ماهیتابه گردان صنعتی
 • کباب پز صنعتی

 

بیشتر بخوانید : اجاق گاز صنعتی | معرفی، تاریخچه و انواع اجاق گاز صنعتی

 

در ادامه و بخش های مقاله سعی داریم تا در مورد پرفروش ترین انواع تجهیزات پخت و پز رستوران، توضیحات و اطلاعات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

انواع-تجهیزات-پخت-و-پز-رستوران

 

معرفی و آشنایی با دیگ پخت برنج

با توجه به‌ این‌ امر که بسیاری از غذاهای ایرانی به همراه برنج سرو می شوند، استفاده از دیگ چلوپز صنعتی، از اهمیت بسیار ویژه اي در رستوران ها برخوردار است. بنابراین به جرات می توان گفت که یکی از اصلی ترین انواع تجهیزات پخت و پز رستوران را، دیگ های پخت برنج شکل داده است. همچنین در نظر داشته باشید که جنس مربوط به تجهیزات مذکور، از استیل استنلس بوده و خریداران می توانند به مدت بسیار طولانی از دیگ های خیساندن برنج، استفاده کنند. دیگ های یاد شده از ابعاد متنوعی برخوردارند و شما می‌ توانید با توجه به ظرفیت رستوران خود، مناسب ترین انواع دیگ پخت برنج را در ابعاد و سایز دلخوه سفارش دهید

 

بیشتر بخوانید : ترولی حمل شیر | هر آنچه که درمورد آن باید بدانید

میز-کار-استیل

 

 

معرفی و آشنایی با میز کار استیل

همانطور که در قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید مهمترین تجهیزات پخت و پز رستوران هستند تا بتوانند کسب و کار مدنظرشان را، راه اندازی نمایند. میز کار استیل انواع مختلفی دارند و از کارایی بسیار بالایی در رستوران ها برخوردار هستند و برای آماده سازی مواد اولیه مانند خرد کردن گوشت و انواع سبزیجات، پاک کردن برنج ، جمع آوری زباله و … مورد استفاده قرار می‌ گیرند. توجه داشته باشید که ابزار یاد شده از ابعاد مختلفی برخوردارند و برخی از آنها نیز به شکل چند طبقه ای طراحی می شوند. شما هم میتوانید از وب سایت نگین طبخ، یکی از مقاوم ترین انواع میز کارها را، سفارش دهید.

 

معرفی چرخ گوشت صنعتی

چرخ-گوشت-استیل

در لیست مربوط به بهترین و مهمترین تجهیزات پخت و پز رستوران،  می توان به چرخ گوشت صنعتی اشاره نمود که شما می توانید متنوع ترین انواع تجهیزات یاد شده را، در بازار مورد مشاهده قرار دهید. توجه نمایید که رستوران های حرفه ای، به هیچ عنوان گوشت چرخ کرده را از بیرون تهیه نمی کنند. شما میتوانید جهت چرخ کردن گوشت مرغ یا برخی از حبوبات، از چرخ گوشت های صنعتی استفاده نمایید. قیمت مربوط به دستگاه های یاد شده، با توجه به برند و مشخصات فنی که دارند، بسیار متغیر می باشد. خریداران می توانند با در نظر گرفتن بودجه ی در اختیار خود، بهترین انواع چرخ گوشت های صنعتی را، سفارش دهند.

اجاق گریل صنعتی

اجاق گریل صنعتی یکی از پر کاربردترین تجهیزات پخت و پز رستورانی می باشد که تمام رستوران ها، خرید دستگاه یاد شده را، در اولویت های خود قرار می دهند. افرادی که به دنبال خرید ضروری ترین تجهیزات و ابزارهای پخت و پز رستورانی هستند، می توانند اجاق گریل صنعتی را که انواع مختلفی دارد از لحاظ ابعاد و مشخصات فنی با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهند و سپس بهترین انواع اجاق گریل یاد شده را، تهیه کنند. از اجاق گریل صنعتی برای سرخ کردن انواع گوشتها ، استیک ، همبرگر و … استفاده می شود‌. همچنین این دستگاه  از جنس آلیاژ استنلس استیل می باشند و دوام و طول عمر بالایی دارد.

 

بیشتر بخوانید : دسته بندی تجهیزات آشپزخانه 

تجهیزات-آشپزخانه-صنعتی

معرفی مخلوط کن

بدون شک در همه ی رستوران های موجود در دنیا، می توانید یک عدد مخلوط کن همه کاره را، مورد مشاهده قرار دهید.  مخلوط کن ه